Sadaļas

Biroja mēbeles Ir 148 produkti

Ofisa mēbeles ir atsevišķa preču kategorija, kurā ietilpst galds, priekš ofisa, ofisa krēsls, skapji, plaukti un daudz kas cits. Viennozīmīgi, ka galvenais darba kabineta elements ir galds kam jābūt kompaktam, ērtam ar interesantu dizainu un drošam. Tam jāpievērš, jo ofisa galds nav tikai „darba vieta”, be...

Ofisa mēbeles ir atsevišķa preču kategorija, kurā ietilpst galds, priekš ofisa, ofisa krēsls, skapji, plaukti un daudz kas cits. Viennozīmīgi, ka galvenais darba kabineta elements ir galds kam jābūt kompaktam, ērtam ar interesantu dizainu un drošam. Tam jāpievērš, jo ofisa galds nav tikai „darba vieta”, bet arī vieta kur notiek darba tikšanās un kontraktu slēgšana. Tieši tāpēc gan ofisa galdam, krēsliem, skapjiem ir jābūt visaugstākās kvalitātes, lai apmierinātu patērētāju un klientu vēlmes.

Vairāk

Subcategories

  • Biroja galdi
  • Biroja skapji un plaukti
  • Biroja krēsli

    Šeit Jūs varat atrast lielu krēslu izvēli priekš personāla par pieņemamām cenām, kā arī pašu jaunāko modes kliedzienu krēslus. Vēl liela izvēle ir krēsliem priekš vadītājiem, no vienkāršiem un ērtiem krēsliem par pieņemamām cenām līdz pat ekskluzīviem krēsliem priekš firmas direktora un prezidenta. Tāpat pie mums Jūs varat atrast krēslus priekš uzgaidāmās telpas un iestādes apmeklētājiem, klientiem.

per page
Showing 1 - 12 of 148 items
Showing 1 - 12 of 148 items