Sadaļas

Mēbeļu piegāde

Piegāde Rīgā

Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās līdz kāpņutelpai, mājas vārtiem vai līdz tuvākajam piegādes vietas punktam, kur var piebraukt ar automašīnu ir 15.00 EUR  Mēbeles pacelšana uz stāvu vai ienešana telpās cenā nav iekļauta. Preces piegādes tarifs līdz dzīvokļa durvīm ir 3.00-5.00 EUR  -  par stāvu.

Piegāde tiek veikta darbā laikā (pirmd. - piektd. 09:00 - 19:00). Piegādes laiks ir iepriekš sarunāts ar pircēju pa telefonu, kurš norādīts pasūtījumā. Preces piegāde tiek veikta ar precizitāti līdz 1 stundai. Visas mēbeles tiek piegādātas izjauktajā veidā iepakojumā, korpusa mēbeles - plakanos iesaiņojumos.

Preces iespējams saņemt mūsu noliktavā Rīgā, Rustēnu iela 4- bezmaksas, iepriekš vienojoties par konkretu laiku.  Noformējot pasūtījumu ailē Štats jāizvēlas "Preču saņemšana mūsu noliktavā"

  • Darba dienās no plkst. 10:00 - 18:00

Svarīga informācija: Preču saņemšana noliktavā ir iespējama 5 darba dienu laikā pēc preču ierašanās mūsu noliktavā Rīgā (pēc preču saņemšanas ar Jums sazinasies mūsu menedžeris). Pēc šī termiņa beigām, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un saskaņos preces piegādes dienu un laiku. Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas pēc internetveikala tarifiem.

Lūdzam klientus izņemt preci no noliktavas savlaicīgi.

Nosacījumi un piegādes termiņi

Piegādes termiņi var būt dažādi, atkarībā no preces esamības noliktavā. Mēbeles piegādes termiņš, kura ir noliktavā, sastāda 1 - 3 darba dienas pēc mēbeles pasūtījuma. Esamību un preces piegādes termiņus var precizēt pie mūsu menedžera.

*piezīme: piegāde dažādu fabriku mēbelēm var būt sadalīta uz atsevišķām piegādēm, t.k. mēbeles tiek piegādātas no dažādām noliktavām.

Piegāde Latvijā

Piegādes cena Latvijā tiek aprēķināta, ņemot vērā Jūsu dzīvesvietas datus (precizējiet piegādes cenu pa telefonu  27033282, vai pa e-pastu - info@mebelespluss.lv