Piegāde

Mēbeļu piegāde
Piegāde Rīgā
Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās līdz kāpņutelpai, mājas vārtiem vai līdz tuvākajam piegādes vietas punktam, kur var piebraukt ar automašīnu ir 15.00 EUR. Mēbeles pacelšana uz stāvu vai ienešana telpās cenā nav iekļauta. Preces piegādes tarifs līdz dzīvokļa durvīm ir 3.00-5.00 EUR – par stāvu, (atkarībā no kravas smaguma).

Piegāde tiek veikta darbā laikā (pirmd. – piektd. 09:00 – 19:00). Piegādes laiks ir iepriekš sarunāts ar pircēju pa telefonu, kurš norādīts pasūtījumā. Preces piegāde tiek veikta ar precizitāti līdz 1 stundai. Visas mēbeles tiek piegādātas izjauktajā veidā iepakojumā, korpusa mēbeles – plakanos iesaiņojumos.

Preces iespējams saņemt mūsu noliktavā Rīgā, Rustēnu iela 4 – bezmaksas. Noformējot pasūtījumu ailē Štats jāizvēlas “Preču saņemšana mūsu noliktavā”

Darba dienās no plkst. 10:00 – 18:00 iepriekš vienojoties par konkrētu laiku
Svarīga informācija: Preču saņemšana noliktavā ir iespējama 5 darba dienu laikā pēc preču ierašanās mūsu noliktavā Rīgā (pēc preču saņemšanas ar Jums sazinasies mūsu menedžeris). Pēc šī termiņa beigām, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un saskaņos preces piegādes dienu un laiku. Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas pēc internetveikala tarifiem.

Lūdzam klientus izņemt preci no noliktavas savlaicīgi.

Nosacījumi un piegādes termiņi
Piegādes termiņi var būt dažādi, atkarībā no preces esamības noliktavā. Mēbeles piegādes termiņš, kura ir noliktavā, sastāda 1 – 3 darba dienas pēc mēbeles pasūtījuma. Esamību un preces piegādes termiņus var precizēt pie mūsu menedžera.

*piezīme: piegāde dažādu fabriku mēbelēm var būt sadalīta uz atsevišķām piegādēm, t.k. mēbeles tiek piegādātas no dažādām noliktavām.

Piegāde Latvijā
Piegādes cena Latvijā tiek aprēķināta, ņemot vērā Jūsu dzīvesvietas datus (precizējiet piegādes cenu pa telefonu birojā: 26088282, vai pa e-pastu – info@mebelshop.lv

Apmaksa
Cienījamais klient, obligātā priekšapmaksas summa jebkurai precei kurš nav pieejams mūsu noliktavā Rīgā ir 10 % no preces vērtības.

Priekšapmaksu var veikt :
– skaidrā naudā (internetveikala noliktavā adrese:Rīga, Rustēnu iela 4),darba dienās no 10:00 līdz 19:00 un sestdienās no 10:00 līdz 17:00 iepriekš vienojoties par konkretu laiku
– izmantojot bankas pārskaitījumu (priekšapmaksas rēķins Jums tiks nosūtīts pa e-pastu).
– iegādājoties preci kredītā, jautājumus, kas saistīti ar priekšapmaksu, izskata līzinga kompānija.

Norēķināties par precēm vai pakalpojumiem Jūs varat:

– Skaidrā naudā – saņemot preci piegādes brīdi vai mūsu Internetveikala noliktavā Rīgā, Rustēnu iela 4
– Līzingā
– Izmantojot bankas pārskaitījumu

UZMANĪBU!

Lūdzam veikt jebkādas norēķinu operācijas (priekšapmaksa/apmaksa) tikai pēc tam, kad ar Jums būs sazinājies operators un apstiprinājis pasūtījumu.

Pirkšanas-pārdošanas līgums stājas spēkā tikai pēc priekšapmaksas veikšanas ne mazāk kā 10% apmērā no preces vērtības, vai arī pēc dokumentu parakstīšanas ar līzinga kompāniju, kas izsniedz kredītu.